за нас

Шандонг челична конструкција и технологија копродукции, Ltd поврзани со одделот за продажба дизајн од челик група на Шандонг. Таа е основана во април 2018 година На регистриран капитал е три милиони јуани. Ние сме компанија се ангажирани во истражување и развој и производство на лесна челична конструкција домување. Ние, главно, се занимава со продажба и дизајн на монтажни куќи, сад куќа, светлина челик вила, ограда и stockade, и челична конструкција производи. Имаме професионален куќа дизајн тим, и ние се "монтажни, заштита на животната средина, заштеда на енергија, удобно, квалитет, услуга", како вредност на основни, сите врз основа на барање на корисникот, стави напред различни дизајни за различни клиенти, и да се обезбеди најпогодни домување за корисниците.

претпријатие Визија

Стана светски најистакнатите снабдувачот на монтажни станбени решенија.

претпријатие мисија

Да им обезбеди на клиентите со монтажни, зелена, високо-технолошки решенија и услуги за домување, постојано иновираат за профит на клиентите и да се создаде вредност за клиенти continuously.We се посветени на создавање на квалитетни проекти за акционерите, клиентите, вработените и општеството.

STEEL Куќи се користат во:

Престој, Вили, Катна, високо пораст, рурален станбени и изнајмување канцеларија сајт станови, сместување Соби поле преносни опремата и простор за големи проекти како што се енергијата и minerals.Municipal и преселување домување Куќи за општински, туризам, спорт , изложби и големи комерцијални activities.Military домување стражар кутија, гарда домување, салон за домување, тоалет домување, etc.Office згради, владини згради, училишта и градинки, ресторани, beadhouse и слично може да се користи брзо.

Нашата компанија е посветена на развој, производство, продажба, монтажа и сервис на зелени монтажни домување, како и продажба на нови заштитни градежни материјали на животната средина.


WhatsApp Online Chat !