сад куќа

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 100 - 300 / ㎡
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 ㎡ / парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  случај

  Тагови производ

  Светлина челик Вилата е исто така, повика светлина челична конструкција куќа, која главен материјал е светлина челик греди направени од топло поцинкувани челични ленти преку ладно валање технологија, преку точна пресметка со поддршка и комбинација на додатоци, има разумни носивоста да го замени традиционалниот куќата. Реализација на зелена, заштита на животната средина интелигентни зграда, има мала тежина, добра отпорност на земјотрес и ветер отпор. Транспортот е удобен, брзината на изградба е брз, и на собранието може да се заврши без големи машини.

  Кутии за извоз 20GP сад W2435 L6055 * * H2896
  име Главната името дел  Грофот дел Материјал спецификација белешки
  Фабрикувани кутија соба рамка врвот рамка 1 2.3 / 3.0 / 3.5mm choosable
  дното рамка 1 2.3 / 3.0 / 3.5mm choosable, кат кожа /
  композитни подни / пластика подот / магнезиум оксид табла 
  исправена 4 2.3 / 3.0 / 3.5mm choosable
  ѕид 14 рок волна одбор (50 / 75mm)
  Стакло сунѓер одбор (50 / 75mm)
  cystosepiment (50 / 75mm)
  врата 1 Материјал не е задолжително вратата пластични челик,
  Скршени мост алуминиумски врати,

  безбедност врата
  прозорци 2 Материјал може да биде одбран од пластични прозорецот челик, алуминиум Скршени мост прозорец
  Делови лајсни линија изборен
  Горните и долните Катодни изборен
  downspout изборен
  кола Електрични кутија дистрибуција Среднорочна - висок и низок степен на пренос е задолжително
  Светилка, прекинувач, приклучок Среднорочна - висок и низок степен на пренос е задолжително

 • Претходно:
 • Следно:

 • 01 02 03 04 05 06 07 08 09

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !