Foamed цемент куќа

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 100 - 300 / ㎡
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 ㎡ / парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  детали за

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • 水泥 发泡 板 水泥 发泡 板 1 水泥 发泡 板 2 水泥 发泡 板 3 水泥 发泡 板 071 IMG_2417 IMG_241932b0fe5c-7ed9-4e74-aaa2-824b6a41a6bc 232 bd171f11-ae71-4faa-9814-71c5c550f69e c6fa4fe3-2c39-4ab1-b328-d91237224fa5

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !