shtëpi Container

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 100 - 300 / ㎡
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 ㎡ / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  rast

  Produkt Tags

  Villa çeliku dritë është quajtur edhe Light House strukturë çeliku, e cila Materiali kryesor është dritë tra çeliku bërë e nxehtë-dip rrip çeliku e galvanizuar përmes teknologjisë ftohtë kodrina, nëpërmjet llogaritjes së saktë me mbështetjen dhe kombinimi i aksesorëve, ajo ka kapacitet të arsyeshme duke pasur për të zëvendësuar tradicionale shtëpi. Realizimin e gjelbër, ndërtesë inteligjente për mbrojtjen e mjedisit, ajo ka pesha të lehta, rezistencë të mirë tërmeti dhe rezistencën e erës. Transporti është i përshtatshëm, shpejtësia e ndërtimit është i shpejtë, dhe Kuvendi mund të përfundojë pa makineri të mëdha.

  Paketimi raste për eksport 20GP W2435 enë * L6055 * H2896
  emër Emri kryesor pjesë  pjesa numërimin shënime materiale specifikim
  dhomë fabrikuar kuti kornizë frame lartë 1 2.3 / 3.0 / 3.5mm choosable
  frame poshtme 1 2.3 / 3.0 / 3.5mm choosable, lëkurë Floor /
  kati i përbërë / kati plastike / oksid magnezi bordit 
  vertikal 4 2.3 / 3.0 / 3.5mm choosable
  mur 14 Bordi leshi rock (50 / 75mm)
  Bordi Glass sfungjer (50 / 75mm)
  cystosepiment (50 / 75mm)
  derë 1 Materiali është fakultative derë çeliku plastike,
  Broken dyer ura alumini,

  dyer të sigurisë
  dritaret 2 Materiali mund të zgjidhen nga dritarja çeliku plastike, Ura e thyer dritare alumini
  pjesë linja skaj fakultativ
  Sipërme dhe të poshtme ray katodë fakultativ
  Downspout fakultativ
  qarqeve kuti elektrike të shpërndarjes Mid - gear lartë dhe të ulët është fakultative
  Llambë, kaloni, fole Mid - gear lartë dhe të ulët është fakultative

 • Previous:
 • Next:

 • 01 02 03 04 05 06 07 08 09

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !