Inxhinieri standarde lloj dhomë aktiviteti dhomë K

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 100 - 300 / ㎡
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 ㎡ / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Rast

  Produkt Tags

  Shtëpia parafabrikuara është një shtëpi ekologjikisht miqësore dhe ekonomike parafabrikuara, duke përdorur skelet të lehta të çelikut si kornizë, duke përdorur bordi sanduiç si material mbyllje dhe duke përdorur seri standarde modulus me kombinimin hapësinor për të ndërtuar lidhje rrufe në qiell dhe një koncept të ri të shtëpisë ekologjikisht miqësore dhe ekonomike parafabrikuara . Ajo mund të jenë mbledhur dhe disassembled përshtatshme dhe të shpejtë në mënyrë që ajo realizon standardizimin e përgjithshëm të objekteve të përkohshme, përcakton konceptin e ndërtimit të mbrojtjes së mjedisit, ruajtjes së energjisë, rapidness dhe efikasitet të lartë, dhe mundëson ndërtesat e përkohshme për të hyrë në një fushë të zhvillimit serial, të integruar Prodhimi, furnizimi përputhet, ruajtjen e aksioneve dhe produkte reusable formë.

                           Standard dhoma k tabela ndarja material
            emër Emri Main pjesë specifikim materiale dhe modeli vërejtje
       parafabrikuara shtëpi
   
  frame kryesor trupi  C-seksion kornizë standarde çeliku
  mur shkumë 50mm bordit leshi bordit / shkëmb
  çati 50mm shkumë corrugated bordit / leshi rock bordit të valëzuar
  pjesë Lidhës, rrufe në qiell, sealant 
  derë aliazh alumini / çeliku plastike
  dritare aliazh alumini / çeliku plastike 
  Shkallë  shkallë çeliku
  korridori pjatë Korridori çeliku
  rainshed shkumë 50mm bordit bordi / leshi rock / bordit të valëzuar 

 • Previous:
 • Next:

 • 67 80102 03 04 05 06 07 08 09

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !