Villa dritë çeliku

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 100 - 300 / ㎡
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 ㎡ / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  rast

  Produkt Tags

  Villa çeliku të lehta, i njohur gjithashtu si ndërtesë të lehta strukturë çeliku, materiali i saj kryesor është sintetizuar nga nxehtë dip galvanizuar strip çeliku pas teknologjisë ftohtë kodrina e keel çelikut të lehta, me llogaritjen e saktë dhe në kombinim me mbështetëse dhe ndihmëse pjesëve, një kapacitet të arsyeshme duke mbajtur, për të zëvendësuar gjelbër tradicional houses.Realize, mjedis-miqësor dhe ndërtimin e inteligjente, dhe vetë-pesha të lehta sizmike rezistenca era transporti good.Convenient performancës, shpejtësi të shpejtë të ndërtimit, nuk ka nevojë për makineri të mëdha mund të jenë mbledhur.

  emër

   Emri kryesor pjesë

  specifikimet materiale dhe shënime modeli

  Villa dritë çeliku   

   kornizë kryesore

   89mm çelik lightgage

  mur

  bordit të lirshme (9 ~ 18mmthickness) / Letra drywall

  dekoratë mur jashtme

  prerjen e metalit bordi / PVC varur panele / panele varur plastike Dru / bojë pluhur

  dekorimin e brendshëm

  prerjen e metalit bordi / PVC varur panele / panele varur plastike Dru / Sauna bordit / bojë latex

  dekoratë mur


  asfalt zall / tjegull rrëshirë

  shtresë izoluese

  fibra xhami leshi

  pjesë

  Sistemi i ujit, sisteme elektrike, lidhje

  derë


  derë çeliku plastike / e sigurisë / dyer druri / Broken Ura alumini

  dritaret

  çeliku plastike / Broken Ura alumini


 • Previous:
 • Next:

 • 轻钢 别墅 详情 _01

  轻钢 别墅 详情 _02

   

  轻钢 别墅 详情 _03

  轻钢 别墅 详情 _04

  轻钢 别墅 详情 _05

  轻钢 别墅 详情 _06

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !