Movable - bordi klasë të strehimit jo - dhoma standarde T - shtëpi të tipit

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 100 - 300 / ㎡
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 ㎡ / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  rast

  Produkt Tags

  Shtëpia Container është një lloj i sistemit të ndërtimit që ndikon në trendin e modës përsëri dhe përsëri. ajo mund të shkojë në vende të ndryshme në çdo kohë dhe kudo, duke sjellë për njerëzit një stil më të përshtatshëm dhe më të rehatshme jetës. Ngrohës diellore të ujit mund të përdoret për furnizimin me energji elektrike shtëpie, ngrohës diellore të ujit mund të ngrohjes dhe furnizimit me ujë, dhe shkarkimi i dush shtëpie dhe ujë të brendshme është pastruar nga sistemi i trajtimit të ujërave të zeza në mënyrë që të të ripërdoren.   

   Material Tabela ndarja e shtëpisë parafabrikuara
  emër pjesët kryesore Emri specifikim materiale dhe modeli vërejtje
  parafabrikuara shtëpi
   
  frame kryesor trupi C-seksioni çeliku
  mur Bordi Foam / leshi rock bordit
  dekoratë mur jashtme Metal bordit ndërtoj bordi / PVC / jo
  Brendshme dekoratë mur Metal bordit ndërtoj bordi / PVC / jo
  stolisje çati Bitum tjegull / rrëshirë / asnjë
  pjesë Sistemi i ujit bie, sistemi qark, lidhës
  derë aliazh alumini / çeliku plastike / anti-vjedhje derë derë / druri
  dritare aliazh alumini / çeliku plastike / thyer Ura alumini

 • Previous:
 • Next:

 • T 型板 房 介绍

  çeliku prefab brochure_02 shtëpi

  çeliku prefab brochure_03 shtëpi

  çeliku prefab brochure_04 shtëpi

  çeliku prefab brochure_05 shtëpi

  çeliku prefab brochure_06 shtëpi

  çeliku prefab brochure_07 shtëpi

  çeliku prefab brochure_08 shtëpi

  çeliku prefab brochure_09 shtëpi

   

  çeliku prefab brochure_10 shtëpi

  çeliku prefab brochure_11 shtëpi

  çeliku prefab brochure_12 shtëpi

  çeliku prefab brochure_13 shtëpi

  çeliku prefab brochure_14 shtëpi

  çeliku prefab brochure_15 shtëpi

  çeliku prefab brochure_16 shtëpi

  çeliku prefab brochure_17 shtëpi

  çeliku prefab brochure_18 shtëpi

  çeliku prefab brochure_19 shtëpi

  çeliku prefab brochure_20 shtëpi

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !